Otworzyli przejazd na ul. Mirkowskiej

12 lipca otwarty został po remoncie przejazd drogowy na ul. Mirkowskiej w Konstancinie-Jeziornie- informuje Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna.

fot. red. portalu Konstancin-Jeziorna News

Zamknięty przejazd na ul. Mirkowskiej sprawiał problemy komunikacyjne w tej części Konstancina-Jeziorny. Dla kierowców przygotowano objazd w kierunku osiedla Mirków – ul. Warszawską i al. Wojska Polskiego.

Przejazd otworzono 12 lipca w godzinach porannych zaś 13 lipca na swoje stałe trasy wróciły autobusy.

Urząd Miasta i Gminy informuje ponadto, że „mimo otwarcia przejazdu na jednokierunkowym odcinku ul. Anny Walentynowicz na osiedlu Mirków w dalszym ciągu będzie obowiązywać zakaz zatrzymywania pojazdów. Jego utrzymanie jest konieczne w związku z rozpoczynającą się budową boiska wielofunkcyjnego, naprzeciwko gminnego przedszkola i żłobka.”

Remont przejazdu na ul. Mirkowskiej miał potrwać do 21 lipca. Na szczęście udało się go przeprowadzić w znacznie krótszym czasie. W ramach inwestycji betonowe płyty zostały zastąpione nowymi gumowymi, pochodzącymi z recyklingu opon. Zastosowanie takiego nowoczesnego rozwiązania ma za zadanie m.in. stłumić drgania konstrukcji.

źródło: Urząd Miasta i Gminy Konstancin-Jeziorna / https://www.konstancinjeziorna.pl

1 komentarz “Otworzyli przejazd na ul. Mirkowskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *