Mandat dla dzielnicowego z Konstancina-Jeziorny

Dzielnicowy z komisariatu policji w Konstancinie – Jeziornie otrzymał mandat. Mandat nietypowy, bo….pochwalny. Odebrał go z rąk dzieciaków spędzających wakacje w ramach zajęć zorganizowanych przez Akademię Pana Adama.

W ramach zadań związanych z bezpieczeństwem najmłodszych podczas wakacji, niemal każdego dnia odbywają się spotkania z policjantami na terenie powiatu piaseczyńskiego. Mł. asp. Jacek Deptuła dzielnicowy z Konstancina – Jeziorny tym razem, spotkał się z grupą uczniów wypoczywających na półkoloniach zorganizowanych przez Akademię Pana Adama.

Spotkanie przeprowadzone przed komisariatem policji, było okazją do przedstawienia przez Pana dzielnicowego informacji o policyjnej służbie, a przede wszystkim była to lekcja o zasadach bezpiecznego zachowania podczas letniego wypoczynku, w szczególności nad wodą.

Spotkanie z dzielnicowym zakończyło się mandatem. Mandat Pochwalny mł. asp. Jackowi Deptule wręczyły dzieciaki, a przewinieniem popełnionym przez policjanta, jak wynika z wpisanej na mandacie treści był „Trud włożony w utrwalanie bezpieczeństwa w naszym mieście”.

Serdecznie dziękujemy, a wszystkim dzieciakom życzymy szczęśliwych i bezpiecznych wakacji.

źródło: policja.pl/KPP Piaseczno

Udostępnij

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *